Naša klinika

Veterinárna klinika Bullypet

Naša klinika poskytuje svoje služby už od roku 1992. Bola založená MVDr. Vladimírom Pagáčom, ako jedna z prvých veterinárnych ambulancií v Bratislave.

Prvé priestory vtedy ešte malej ambulancie boli zriadené na Medenej ulici (vtedy Fučíkovej). Onedlho sa však ambulancia rozrástla a bola presťahovaná na Obchodnú ulicu do väčších a modernejších priestorov s lepším vybavením a diagnostickými možnosťami. Tu sme sa starali o Vašich miláčikov dlhých 15 rokov, no pre kontinuálny profesionálny rast a potrebu rozšírenia našich služieb a diagnostických metód bola klinika v roku 2008 opäť presťahovaná do väčších a pre naše potreby upravených priestorov na Odborárskom nám 4.

Našu kliniku a náš tým sa snažíme posúvať profesionálne stále na vyššiu úroveň. Je to nikdy nekončiaci proces prehlbovania špecializovaných vedomostí  a modernizácie nášho vybavenia. Ako výsledok nášho úsilia, Vám momentálne máme možnosť ponúknuť tím odborníkov s vyspelými diagnostickými a terapeutickými možnosťami.

Ako to u nás vyzerá?

Priestory našej kliniky  

Tu máte možnosť pozrieť sa do našich jednotivých oddelení. Prechádzať sa celou klinikou môžete jednoduchým preklikávaním príslušných buldočkov. Vitajte!

Čakáreň

Pohodlne sa usaďte, prípadne vychutnajte šálku kávy.

Ambulancia č. 1

Všeobecná ambulancia prvého kontaktu vybavená pre potreby rutinných zákrokov (toaleta uší, análych žliaz, strihanie pazúrikov, atď.), preventívnych ako aj vstupných klinických vyšetrení, vakcinácií, čipovaniu, atď.

Ambulancia č. 2

Špecializovaná ambulancia zameraná na špecifické vyšetrenia ako ultrasonografia, ekg, endoskopia, ophtalmológia, atď.

Čakáreň

Pohodlne sa usaďte, prípadne vychutnajte šálku kávy.

Chovateľské potreby Bullypet

Chovateľské potreby s rôznymi doplnkami pre Vašich domácich miláčikov: psíkov, mačičky, škrečkov, králikov a iných hlodavcov, ako aj pre rôzne druhy vtákov a kone. Nájdete u nás oblečenie pre psíkov všetkých veľkostí, tašky, postieľky, vankúše, domčeky, hračky, obojky, vodítka, kefy, hrebene, kozmetiku, veľa pochúťok a krmív, ako aj jazdecké potreby.

Hospitalizácia

Ak si stav Vášho pacienta žiada 24-hodinovú lekársku starostlivosť sú k dispozícii pohodlné hospitalizačné boxy, každý vybavený infúznou pumpou, osobitným vyhrievaním a vždy novou pohodlnou výstelkou. Miestnosť je tiež monitorovaná kamerovým a audio systémom aby nám neunikli žiadne požiadavky našich pacientov.

RTG

Náš vysokofrekvenčný rontgenový prístroj nám umožňuje vykonávať okrem bežných rontgenologických vyšetrení, taktiež kontrastné štúdie traviaceho, močového, pohybového, ako aj nervového aparátu (myelografia). Snímky sú vyvolávané automaticky v priebehu pár minút.

Laboratórium

Vybavené modernými automatickými analyzátormi umožňujúcimi komplexné biochemické, hematologické a serologické vyšetrenia krvi a stanovovanie krvných skupín. Taktiež tu prebiehajú mikroskopické, cytologické, bakteriologické, mykologické a koprologické vyšetrenia.

Chirurgia I

Chirurgický sál vybavený na chirurgiu septických stavov (hnisavý zápal maternice, rôzne abscesy, infikované rany a podobne) a stomatologickú chirurgiu.

Chirurgia II

Špecializovaný chirurgický sál disponuje najmodernejším vybavením pre potreby hlavne ortopedických, neurologických zákrokov a taktiež pre sterilnú chirurgiu mäkkých tkanív. Vstup je možný len pod podmienkou rešpektovania najprísnejších pravidiel sterility.

Pohotovostné vozidlo

Naše picasso v prípade pohotovosti pripravené ihneď vyraziť a poskytnúť Vášmu pacientovi urgentnú veterinárnu starostlivosť. Slúži taktiež pre potreby rutinných vyšetrení priamo u Vás doma.